To, co ukryte
Jeden film za 4,99 zł
To, co ukryte
4,99
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
To, co ukryte

2014 | USA | 89 min. | rating wiekowy
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Kiedy znika trzyletnia dziewczynka, podmiejskie nowojorskie miasteczko musi powrócić do tragicznej zbrodni sprzed siedmiu lat. Jej nieletni sprawcy, Alice Manning i Ronnie Fuller (Danielle Macdonald i Dakota Fanning), zostają zwolnieni z więzienia po osiągnięciu pełnoletności i, słusznie lub nie, zostają ponownie podejrzani. Detektyw Porter (Elizabeth Banks), która rozwiązała pierwotną sprawę, a teraz prowadzi śledztwo w sprawie zaginionej dziewczynki, musi zajrzeć w głąb sumienia i zweryfikować poprzednie śledztwo.
'To, co ukryte' to fabularny debiut uznanej dokumentalistki Amy Berg (West of Memphis, I zbaw nas ode złego). Scenariusz został zaadaptowany przez Nicole Holofcener na podstawie powieści Laury Lippman i wyprodukowany przez Frances McDormand i Anthony'ego Bregmana.

Jeden film za 4,99 zł
To, co ukryte
4,99
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Zamknij okno

Logowanie