Trick
Jeden film za 4,99 zł
Trick
4,99
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Trick

2010 | POL | 96 min. |  |   6/10 rating wiekowy
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Piotr Adamczyk ukazuje szorstkie, choć niemniej sympatyczne oblicze oszusta z wyjątkowym poczuciem humoru. Andrzej Chyra jako agent Bukowski akcentuje chłód i diaboliczność swojej postaci, która pod wieloma względami przypomina przełomową dla aktora kreację w „Długu”. Bohater grany przez Roberta Więckiewicza – agent Sieradzki – łączy, ale i wzbogaca cechy jego popisowych ról w „Świadku koronnym” i „Zerze”. Bardzo ciekawe kreacje stworzyli Jerzy Trela w roli wysoko postawionego urzędnika, który próbuje przy okazji afery ubić własny interes oraz Marian Dziędziel, grający Profesora osadzonego w więzieniu za sprawą swojego wspólnika. Profesor latami opracowuje genialny plan zemsty i jest prawdziwym 'spiritus movens' całej zabójczo wyrafinowanej intrygi. Jego towarzyszami z celi są: mistrz tricków Szuler – Bartłomiej Topa, partnerujący już Marianowi Dziędzielowi w „Weselu” i „Domu złym”, oraz mistrz grypsery Kosa – znany z „Mojej krwi” Eryk Lubos.

Jeden film za 4,99 zł
Trick
4,99
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Zamknij okno

Logowanie