Mroczny lokator
Jeden film za 7.5 zł
Mroczny lokator
7,50
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Mroczny lokator

2022 | USA | 93 min. | rating wiekowy
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Tara (Odessa A’zion) jest typową nastolatką, która po prostu chce przetrwać szkołę średnią. Dziewczyna jest bardzo samotna, a jej ojciec Ben (Dermot Mulroney) i matka Emily (Leslie Bibb) wydają się coraz bardziej oddaleni od własnej córki.

Kiedy w mieście dochodzi do serii makabrycznych morderstw, Tara zaczyna widzieć przerażające istoty, co zmusza ją do zakwestionowania własnego stanu umysłu. Jednocześnie na jaw zaczynają wychodzić dziwne historie z przeszłości jej rodziny. Po wizycie u ciotki w zakładzie psychiatrycznym i nocy spędzonej w prawdziwym domu Lizzie Borden, Tara zdaje sobie sprawę, że jest nierozerwalnie związana z przerażającą klątwą, która nęka jej ród od prawie 100 lat. Liczba ofiar wciąż rośnie, policja próbuje odnaleźć sprawcę, a Tara musi zmierzyć się ze swoimi własnymi demonami. Jaki będzie finał tej mrocznej historii? 

Jeden film za 7.5 zł
Mroczny lokator
7,50
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Zwiastun
Zamknij okno

Logowanie