Okazja na miłość
Jeden film za 13 zł
Okazja na miłość
13
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Okazja na miłość

2021 | USA | 98 min. | rating wiekowy
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Genialna Sigourney Weaver („Pracująca dziewczyna”, „Goryle we mgle”, „Obcy - decydujące starcie”) we wzruszającej historii o życiu, miłości i nałogu.

Hildy Good jest cenioną i pewną siebie agentką nieruchomości, która nie stroni od alkoholu. Gdy sytuacja zaczyna ją przerastać – najbliżsi postanawiają wysłać ją na odwyk. Niestety szybko po powrocie kobieta wraca do starych zwyczajów, z tą jedną różnicą – lepiej się kryje ze swoim problemem. Gdy pewnego dnia na jej drodze staje dawna miłość, wydawać się może, że życie Hildy wreszcie wróciło na dobre tory. Niestety szybko układane na nowo życie zaczyna się sypać. Rozpalając długo skrywane uczucia i rodzinne sekrety, kobieta musi rozliczyć się z jedyną osobą, której unikała od wielu lat – z samą sobą.

Jeden film za 13 zł
Okazja na miłość
13
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Zwiastun
Zamknij okno

Logowanie