Niepokorna miss rating wiekowy
2020 GBR | 106 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Niepokorna miss
Gwiazdorska obsada w prawdziwej historii skandalu, który toczył się oczach 100 milionów telewidzów i doprowadził do rewolucji obyczajowej w USA!

Na przełomie lat 60-tych i 70-tych konkurs Miss Świata był najpopularniejszym telewizyjnym show na świecie. Miliony widzów z wypiekami na twarzy śledziło zmagania największych dziewcząt świata. Impreza całkowicie zdominowana przez męski punkt widzenia była solą w oku postępowych młodych kobiet, które nie chciały być dłużej traktowane jak skrzyżowanie kurtyzany z robotem kuchennym. Ambitna studentka Sally (Keira Knightley) przyłącza się do aktywistek londyńskiego koła Ruchu Wyzwolenia Kobiet. Młode kobiety pod wodzą charyzmatycznej i zbuntowanej Jo (Jessie Buckley) planują spektakularny protest podczas transmitowanego na żywo finału Miss Świata, który w roku 1970 ma odbyć się w Londynie. Niesforne i nieposkromione dziewczyny działając partyzanckimi metodami, wprowadzą wielkie zamieszanie na finałowej gali. Świetnie się bawiąc, pokażą światu swój punkt widzenia.

Jeden film za 4.99 zł
Niepokorna miss
4,99
Dostęp na 1,5 dnia
Kwota doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Zamknij okno

Logowanie