Lena Lorenz: Błędne koło rating wiekowy
2020 DEU | 88 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.
Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Lena Lorenz: Błędne koło
Sandra Werner oczekuje drugiego dziecka. Podczas rutynowego badania, położna Lena Lorenz odkrywa na skórze pacjentki podejrzanie wyglądające siniaki. Czyżby Sandra była ofiarą przemocy domowej? Kobieta zaprzecza i mówi, że spadła z roweru. Philipp, jej mąż obiecuje, że przywiezie żonę do szpitala na badania. Jednak lekarz czeka na nich bez skutku. Położna przypuszcza, że Sandra obawia się, że może stracić rodzinę. Jej lekarz prowadzący, doktor Keller, zna Philippa jako solidnego pracownika, odpowiedzialnego za szpitalny sprzęt komputerowy i doskonale wywiązującego się ze swoich obowiązków. Gdy Sandra przybywa na wizytę, Lena w końcu ma okazję porozmawiać z nią w cztery oczy. Sandra przyznaje, że Philipp rzeczywiście ją pobił...

Zaloguj się
Zamknij okno

Logowanie