Na szczęście są stolarze rating wiekowy
2020 DEU | 89 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Na szczęście są stolarze
Ambitnej, atrakcyjnej, samotnej Katharinie, młodej pani adwokat, udało się wyrwać z sielskiego Kleinpenning i osiągnąć zawodowy sukces. Teraz ma zamiar znaleźć życiowego partnera, a wymagania ma niezwykle wygórowane. Nawet w Monachium, światowej metropolii, statystycznie rzec biorąc w grę wchodzi tylko 12 kandydatów! Jednak żaden z nich nie sprawdził się na starannie przygotowanych randkach online. Katharinie nie przyszłoby nawet do głowy, że tego jedynego - i to przez przypadek - może spotkać w swoim rodzinnym mieście. Jej matka, Johanna, ulega wypadkowi i Katharina musi się nią przez pewien czas opiekować. Postanawia zatrudnić Mike’a, żeby przystosować dom rodzinny do potrzeb matki-seniorki. Matka widzi w przystojnym stolarzu potencjalnego zięcia i to przede wszystkim przekreśla go w oczach Kathariny. Przeszkadza jej również pewność siebie i nonszalancja Mike’a. Mimo to, po pewnym czasie zaczyna między nimi iskrzyć, chociaż rzemieślnik z prowincji nie bardzo pasuje do katalogu kryteriów świadomej swojej pozycji zawodowej prawniczki!

Bogaty OD
Dostępne tylko dla Abonentów pakietu Bogatego.
KUP
Zamknij okno

Logowanie