Na zawsze rodzice rating wiekowy
2021 DEU | 88 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Na zawsze rodzice
Wygląda na to, że Anja i Michael Wagner mogą się już cieszyć nowym rodzajem wolności. Ich córka, Stella, dostała doskonałą pracę za granicą. Ich syn, Niklas, odbywa aplikację i zamieszkał w wynajętym pokoju. Anja i Michael sprzedali dom, przeprowadzili się do niewielkiego, pięknego mieszkania niedaleko centrum miasta i cieszą się, że będą teraz mogli żyć tylko we dwoje. Ale zupełnie nieoczekiwanie Niklas prosi ich o tymczasowe lokum, ponieważ wspólnota mieszkaniowa nie przedłużyła z nim umowy. Rodzice, po krótkim namyśle, jak zwykle postanowili pomóc swojemu synowi, który może w końcu odetchnąć. Anja i Michael nie spodziewali się jednak, że razem z Niklasem wprowadzi się do nich jego dziewczyna, Alina. Również „tymczasowo”…

Bogaty OD
Dostępne tylko dla Abonentów pakietu Bogatego.
KUP
Zamknij okno

Logowanie