• 50 Ways to Leave Your Lover 2

  2014 USA / 44 min. Nowy program o kobietach, które w twórczy i niezwykły sposób mszczą się na okłamujących i zdradzających je mężczyznach.
  50 Ways to Leave Your Lover 2 50 Ways to Leave Your Lover 2
 • Grime and Punishment, odc. 1

  2019 ABW / 43 min. Wayne i Dan polują na ludzi, którzy śmiecą: używają pozornie nieznaczących szczegółów, aby zlokalizować winowajców. Eamon szuka brudu w kuchniach pubów i restauracji z jedzeniem na wynos w Worcester.
  Grime and Punishment, odc. 1 Grime and Punishment, odc. 1
 • Jeszcze nie umarłam

  2018 ABW / 48 min. Poznamy pacjentów cierpiących na choroby zmieniające całe życie — epilepsję, stwardnienie zanikowe boczne, choroby Alzheimera i Parkinsona: usłyszymy o badaniach, sposobach leczenia i operacjach.
  Jeszcze nie umarłam Jeszcze nie umarłam
 • Na tropie randkowego mordercy

  2017 ABW / 47 min. Film dokumentalny ukazujący śledztwo w sprawie mężczyzny gwałcącego kobiety na randkach. Policja znajduje związki między ofiarami i stara się połączyć je z jednym podejrzanym.
  Na tropie randkowego mordercy Na tropie randkowego mordercy
 • Przepis na zemstę

  2014 USA / 47 min. Nowy program o kobietach, które w twórczy i niezwykły sposób mszczą się na okłamujących i zdradzających je mężczyznach.
  Przepis na zemstę Przepis na zemstę
 • Uncovering Melanie's Murderer

  2016 ABW / 48 min. Studium najnowszych technik kryminalistycznych. Dowiadujemy się, w jaki sposób odkrycia genetyki wspomagają tradycyjne metody śledcze.
  Uncovering Melanie's Murderer Uncovering Melanie's Murderer
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie