O serwisie
O serwisie

2019 | POL | 1 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
QCZAJfitness to zindywidualizowane plany treningowe dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości. Niezależnie od tego z jakiego punktu startujesz, najbardziej popularny trener - performer w Polsce - Daniel Qczaj, doprowadzi Cię do wymarzonego celu.
W trosce o Twoje, zdrowie, ćwiczenia zostały stworzone we współpracy z ekspertami w dziedzinie sportu. Twoje treningi będą efektywne, a rezultaty widoczne gołym okiem - otrzymasz wszystko, czego potrzebujesz w walce o wymarzoną sylwetkę.

Ćwiczyć możesz na niewielkiej domowej powierzchni przy telewizorze jeśli masz odbiornik cyfrowy 3G lub używając komputera czy tabletu, poprzez darmową aplikację TOYA GO.
Możesz trenować, pod wskazówkami trenera, gdzie chcesz i kiedy chcesz bez konieczności rezerwowania czasu i miejsca w fitness klubie.

Zamów jeden trening lub całą linie treningową za pośrednictwem odbiornika 3G lub w TOYA GO.

Reżyser: Qczaj
Obsada: Qczaj
Zamknij okno

Logowanie