Obcy pasażer rating wiekowy
2020 NZL | 80 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Obcy pasażer
Chloë Grace Moretz w osadzonym w czasach II wojny światowej horrorze producentów „Sinister” i „Naznaczonego”.
II wojna światowa, sierpień 1943. Oficer Maude Garrett otrzymuje rozkaz eskortowania tajemniczej przesyłki, z którą wsiada na pokład rozklekotanej Latającej Fortecy B-17. Otoczona męską, kipiącą testosteronem załogą kobieta zajmuje miejsce w kulistej wieżyczce dolnego strzelca pokładowego. Z tej perspektywy, 20 tysięcy stóp nad ziemią dostrzega towarzyszący im wśród chmur złowrogi cień. Zaalarmowani kompani początkowo biorą go za czającą się do ataku japońską eskadrę, a gdy maszyneria samolotu zaczyna wariować, lekceważą obawy Maude traktując je jako objaw kobiecej histerii. Prawda okazuje się jednak śmiertelnie przerażająca. Czym jest skryty w mroku pasażer na gapę? I co ma wspólnego z tajną misją Maude? Czy szybująca w przestworzach Latająca Forteca okaże się dla nich wszystkich żelazną trumną?

Filmklub za 14,90zł: cały pakiet przez 30 dni
14,90
Dostęp na 30 dni
Kwota 14,90zł doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Zamknij okno

Logowanie