Demonic
Filmklub za 14,90zł: cały pakiet przez 30 dni
14,90
Dostęp na 30 dni
Kwota 14,90zł doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Demonic

2021 | USA | 104 min. | rating wiekowy
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Koszmarne wspomnienia z dzieciństwa kładą się cieniem na relacjach Carly z jej matką. Jednak poproszona przez psychiatrów o pomoc w jej leczeniu, nie potrafi odmówić. Matka od lat uskarża się na tajemnicze dolegliwości, które doprowadziły w przeszłości do tragicznych wydarzeń. Teraz straciła kontakt z rzeczywistością, a jej umysł zdaniem lekarzy cierpi w innym, równoległym świecie. Dr Michael Martins proponuje niekonwencjonalną terapię, która jako jedyna daje jeszcze cień nadziei. W jej ramach Carly musi wejść do wirtualnej rzeczywistości, by nawiązać kontakt z chorą. Jednak po przekroczeniu granicy dwóch światów dziewczyna stanie twarzą w twarz z czymś znacznie bardziej przerażającym niż choroba jej matki. Odkryje prawdziwą naturę zła, które od lat prześladuje jej rodzinę…

Filmklub za 14,90zł: cały pakiet przez 30 dni
14,90
Dostęp na 30 dni
Kwota 14,90zł doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Zwiastun
Zamknij okno

Logowanie