Serena rating wiekowy
2014 USA | 105 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Serena
Jennifer Lawrence i Bradley Cooper, gwiazdorski duet z oscarowego hitu „Poradnik pozytywnego myślenia” w najnowszym filmie Susanne Bier, dwukrotnej laureatki Europejskiej Nagrody Filmowej.

George (Bradley Cooper) i Serena (Jennifer Lawrence) wspólnie stworzyli znakomicie prosperujące imperium składów drewna. Ten sukces to przede wszystkim zasługa przedsiębiorczości i kierowniczych umiejętności Sereny, która w zarządzaniu majątkiem przerasta najlepszych. Wspólnie z mężem tworzą znakomity biznesowy duet, z którym mało kto może konkurować. Niestety Serena nie może mieć dzieci, co oznacza niepewną przyszłość imperium George’a Pembertona. Jedynym sposobem na zapewnienie ciągłości przedsięwzięciu jest przekazanie go nieślubnemu synowi Georga. Jednak Serena nie zamierza pogodzić się z takim stanem rzeczy.

Filmklub za 14,90zł: cały pakiet przez 30 dni
14,90
Dostęp na 30 dni
Kwota 14,90zł doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Zamknij okno

Logowanie