Mapy gwiazd rating wiekowy
2014 USA | 101 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Mapy gwiazd
Autor bestsellerowych poradników i gospodarz własnego programu telewizyjnego dr Stafford Weiss (John Cusack) to odnoszący sukcesy terapeuta gwiazd filmowych. Choć zbił fortunę na doradzaniu innym, nie do końca radzi sobie z problemami piętrzącymi się w jego rodzinie. Zapatrzona w światek Hollywoood żona Stafforda, Cristina (Olivia Williams), całą swoją energię poświęca karierze ich 13-letniego syna Benjiego, nie przejmując się jego problemami narkotykowymi. Natomiast córka doktora Agatha (Mia Wasikowska), odrzucona przez rodzinę z powodu, niedających się ukryć, problemów z psychiką, powraca i zostaje asystentką znanej aktorki Havany Segrand (Julianne Moore). Związany z Agathą szofer Jerome (Robert Pattinson) wykorzystuje ją do nawiązania kontaktu z aktorką. Jak wszyscy w Hollywood wierzy, że romans z gwiazdą otworzy mu drogę do kariery…

Filmklub za 14,90zł: cały pakiet przez 30 dni
14,90
Dostęp na 30 dni
Kwota 14,90zł doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Zamknij okno

Logowanie