Za tych, co na morzu rating wiekowy
2019 GBR | 107 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Za tych, co na morzu
Daniel Meys i James Purefoy w uroczej brytyjskiej komedii o potędze przyjaźni i muzyki. Oparty na faktach filmowy hołd dla kultowej szantowej grupy Fisherman's Friends.
Podczas kawalerskiego weekendu w uroczym porcie Kornwalii Danny - cyniczny dyrektor muzyczny z Londynu - trafia przypadkiem na występ lokalnego zespołu szantowego. Złożona z miejscowych rybaków grupa ma w sobie niezwykłą dozę charyzmy. Zachwycony ich autentycznością Danny próbuje skłonić mężczyzn do podpisania kontraktu z wytwórnią, wietrząc znakomitą okazję do zarobku. Rybacy jednak bardziej cenią sobie przyjaźń i rodzinne więzy, niż niesprecyzowaną wizję fortuny i sławy. By zdobyć ich przychylność, Danny musi zmienić swoje podejście do życia i odpowiedzieć sobie na pytanie, co tak naprawdę jest miarą sukcesu i szczęścia.

Filmklub za 14,90zł: cały pakiet przez 30 dni
14,90
Dostęp na 30 dni
Kwota 14,90zł doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Zamknij okno

Logowanie