Nasi ulubieńcy rating wiekowy
2019 FRA | 88 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Nasi ulubieńcy
Laureat Cezara Clovis Cornillac w przepełnionej miłością do natury komedii producentów „Artysty” i „Wroga publicznego nr 1”.
Park Krajobrazowy Morvan to przyrodnicza perełka środkowej Francji. Nico od lat prowadzi tu weterynaryjną praktykę pod okiem swojego mentora Michela. Ten zbliża się już do emerytury i wie, że będąca źródłem wsparcia dla okolicznych farmerów klinika wkrótce potrzebować będzie nowej pary rąk do pracy. Ma nadzieję, że godnie zastąpi go Alex – ukochana siostrzenica, która dopiero co ukończyła studia weterynaryjne. Błyskotliwa, marząca o karierze badawczej w Instytucie Pasteura, dziewczyna traktuje chwilowy powrót do rodzinnej wsi wyłącznie w kategoriach okazji do zdobycia praktycznego doświadczenia. Czy Nico uda się ją przekonać, by została z nimi na zawsze?

Filmklub za 14,90zł: cały pakiet przez 30 dni
14,90
Dostęp na 30 dni
Kwota 14,90zł doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Zamknij okno

Logowanie