Rozumiemy się bez słów
Filmklub za 14,90zł: cały pakiet przez 30 dni
14,90
Dostęp na 30 dni
Kwota 14,90zł doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Rozumiemy się bez słów

2014 | FRA | 100 min. | rating wiekowy
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Państwo Belier to urocza rodzina. Dobrzy sąsiedzi, kochający rodzice. Może czasem są zbyt impulsywni, a niekiedy zbyt mocno ponoszą ich emocje. Tylko jedno odróżnia ich od przeciętnych rodzin – nie słyszą. Wyjątkiem jest nastoletnia Paula (Louane Emera), która ma doskonały słuch, ale też niepospolity głos. Paula jest więc niezastąpionym łącznikiem rodziny ze światem ludzi pełnosprawnych. Jednak dziewczyna osiąga wiek, kiedy zaczyna się szukać miłości. Podoba jej się pewien chłopak i, aby być bliżej niego, zapisuje się do szkolnego chóru. Po kilku próbach nauczyciel muzyki orientuje się, że właśnie odkrył wielki talent wokalny i proponuje Pauli wyjazd do szkoły muzycznej w Paryżu. Ale jak powiedzieć o tym rodzicom? Jak opisać im radość, którą daje muzyka? Czy Paula zdecyduje się opuścić rodzinę i skorzystać z życiowej szansy?

Filmklub za 14,90zł: cały pakiet przez 30 dni
14,90
Dostęp na 30 dni
Kwota 14,90zł doliczona będzie
do rachunku.
KUP
Zwiastun
Zamknij okno

Logowanie