Pusta kołyska rating wiekowy
2004 Kana | 90 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Pusta kołyska
Przypadek sprawia, że ambitna pani prokurator trafia na trop nowej sprawy... Zdolna prokuratorka Kathy DeMaio ma wypadek samochodowy. Ranna trafia do szpitala, gdzie dowiaduje się o samobójczej śmierci jednej z pacjentek. Sprawa od początku wydaje się dziwna i niejednoznaczna. Kathy postanawia razem z policją wyjaśnić zagadkę. Niebawem na jaw wychodzą pewne fakty, które prowadzą do miejscowej kliniki. Kathy z wielką determinacją szuka prawdy. Nie wie, że jej życiu grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Telewizyjny kryminał Roba W. Kinga to kolejna ekranizacja powieści Mary Higgins Clark. Ciekawa także ze względu na udział Carol Higgins Clark, córki znanej pisarki. Carol odziedziczyła gen pisarski, lecz próbowała swoich sił również jako aktorka – najczęściej w filmach będących adaptacjami powieści matki. W roli głównej wystąpiła Angie Everhart (Następne dziewięć i pół tygodnia, Szalona noc, serial Trzecia planeta od słońca).

Bogaty OD
Dostępne tylko dla Abonentów pakietu Bogatego.
KUP
Zamknij okno

Logowanie