Przyjdź i mnie zabij rating wiekowy
2002 Kana | 91 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Przyjdź i mnie zabij
Zabójstwo, oskarżenie, wyrok... i ponowne śledztwo, które prowadzi wnikliwa dziennikarka. Najgorsze to pójść do więzienia za zbrodnię, której się nie popełniło. Tak twierdzi Molly Lasch, która po sześciu latach spędzonych za kratkami wychodzi na wolność. Kobieta została oskarżona o zabójstwo swojego męża i skazana. Molly, pomimo luk w pamięci co do feralnego wieczoru, jest przekonana o swojej niewinności. Jedna z gazet do dziennikarskiego śledztwa deleguje Fran Simmons, która nie pali się do zadania. Zna Molly i nie wie, czy chce wracać do przeszłości. Kobiety spotykają się i Fran jednak postanawia działać. Trop prowadzi do kliniki, w której pracował mąż Molly. Trzymająca w napięciu historia kryminalna na podstawie prozy popularnej Mary Higgins Clark. Intryga skupia się wokół Molly i Fran, lecz to ta druga jest motorem napędowym akcji. Dziennikarskie rzemiosło, spryt oraz zaangażowanie okażą się niezbędne w dotarciu do prawdy. Prawdy, która będzie niebezpieczna dla obu kobiet. W rolach głównych wystąpiły Laura Leighton (m.in. seriale Melrose Place i Słodkie kłamstewka) i Brandy Ledford (serial Andromeda).

Bogaty OD
Dostępne tylko dla Abonentów pakietu Bogatego.
KUP
Zamknij okno

Logowanie