Do zobaczenia rating wiekowy
2004 Kana | 89 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Do zobaczenia
Rodzina potrafi być wsparciem, ale potrafi także skrywać mroczne tajemnice. Najdobitniej przekona się o tym popularna dziennikarka. Pewnego dnia policja odnajduje ciało zamordowanej kobiety. Stróżowie prawa są przekonani, że to ciało znanej wszystkim dziennikarki. Tymczasem Patricia Collins żyje, a denatka okazuje się do niej łudząco podobna. Na domiar złego kartka znaleziona przy ciele ofiary łączy brutalne zabójstwo z zaginięciem ojca Patricii. Kobieta musi jak najszybciej wyjaśnić sprawę. Zadanie okaże się nie tylko trudne, ale i śmiertelnie niebezpieczne. Kolejna adaptacja powieści Mary Higgins Clark, tym razem przeniesiona na ekran przez Willa Dixona – scenarzystę i reżysera (serial Czynnik PSI). W głównej roli zobaczymy Alison Eastwood, córkę słynnego Clinta Eastwooda, która – podobnie jak ojciec – nie tylko zajmuje się aktorstwem, lecz także scenariopisarstwem (serial Unleashed), reżyserią (Więzy życia, Battlecreek) oraz produkcją filmową.

Bogaty OD
Dostępne tylko dla Abonentów pakietu Bogatego.
KUP
Zamknij okno

Logowanie