Freestyle rating wiekowy
2008 Kana | 90 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Freestyle
Motocykle, adrenalina – i dojrzewanie do dorosłego życia. Sporty ekstremalne przyciągają wielu. Nie każdy jednak potrafi uprawiać je z głową. Bezpieczeństwo i umiejętność zarządzania ryzykiem okazują się kluczowe. Przekona się o tym Cale, bohater filmu Williama Deara. Młody Cale Bryant jest zapalonym miłośnikiem sportów motorowych. Marzy o dostaniu się do prestiżowego teamu, lecz stawia dopiero pierwsze kroki. Początkowe niepowodzenia nie zrażają chłopaka. Wsparcie mamy i młodszej siostry oraz poznanie uroczej Alex dodają mu sił. Determinacja, odwaga i nieustępliwe dążenie do celu odniosą skutek. Alex dostaje szansę udziału w prestiżowym wyścigu. Tytułowy freestyle jest odmianą motocrossu polegającą nie tylko na ściganiu się, ale jednoczesnym wykonywaniu efektownych, często niebezpiecznych akrobacji. Bohater kocha motocykle, wolność i dawkę adrenaliny, którą dają tego typu wyścigi. Freestyle to jednak film nie tylko dla miłośników ekstremalnych sportów motorowych. To opowieść o dojrzewaniu, pierwszych poważnych decyzjach i odpowiedzialności. Twórcy równie mocno jak na karierze sportowej Aleksa, skupiają się na jego życiu osobistym. Wątki sportowe przeplatają się z melodramatem tworząc wciągającą historię młodego człowieka na progu dorosłego życia.

Bogaty OD
Dostępne tylko dla Abonentów pakietu Bogatego.
KUP
Zamknij okno

Logowanie