Świąteczny projekt 2 rating wiekowy
2020 USA | 84 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Świąteczny projekt 2
Niełatwe życie nastolatka staje się jeszcze cięższe, gdy pojawia się w nim dawny prześladowca.Życie Matthew Buckleya w podstawówce nie było przyjemne, zwłaszcza gdy stawał oko w oko ze szkolnym łobuzem. Jednak wydaje się, że jako licealista chłopak radzi sobie całkiem dobrze. Zbliża się Boże Narodzenie i świąteczna potańcówka, a rodzina Buckleyów jak zawsze spędza ten czas razem. Lecz w tym roku Matthew ma nieco inne plany… Pierwszy film o Matthew Buckleyu, jego rodzinie i znajomych osadzony w połowie lat 80. został zrealizowany w 2016 roku. Podstawą dla scenariusza były dwie autobiograficzne powieści Buckleya, na motywach których scenariusz napisała Sally Meyer. Świąteczny projekt 2 to filmowa kontynuacja losów familii. Tym razem za kamerą stanął debiutujący w tej roli aktor Brad Johnson, a bohater z ucznia podstawówki zamienił się w licealistę. Film Johnsona to ciepła opowieść o rodzinie i nastoletnich problemach ubrana w bożonarodzeniowy kostium. Pierwsze miłości, kłopoty z rówieśnikami, ale też uczenie się samodzielności to ważne wątki Świątecznego projektu 2. Na planie sequelu udało się zgromadzić obsadę znaną z pierwszej części, a w głównej roli ponownie wystąpił Jacob Buster. Sympatyczna rozrywka nie tylko na święta.

Bogaty OD
Dostępne tylko dla Abonentów pakietu Bogatego.
KUP
Zamknij okno

Logowanie