Magiczny zegar rating wiekowy
2000 USA | 89 min.
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Magiczny zegar
Podróż w czasie jako antidotum na życiowy kryzys? Testuje Mark Harmon. Charles Lattimer prowadzi uporządkowane życie. Codziennie jeździ pociągiem do pracy i wraca do domu, w którym czeka na niego żona. Rutyna coraz bardziej doskwiera Charlesowi i mężczyzna marzy o zmianie, jednak Kristen zrzuca wszystko na kryzys wieku średniego. Pewnego dnia Charles kupuje antyczny kieszonkowy zegarek. Niespodziewanie z okien pociągu zaczyna dostrzegać zupełnie inny świat. W końcu decyduje się wysiąść i tak trafia do... 1896 roku. Na swojej drodze spotyka tam wdowę Laurę Brown. Telewizyjna produkcja zainspirowana jednym z odcinków kultowego serialu Strefa mroku – A Stop at Willoughby. Na podstawie oryginalnej koncepcji Roda Sterlinga scenariusz Magicznego zegara napisała Vivienne Radkoff. Reżyserię powierzono Stevenowi Schachterowi – twórcy z dużym dorobkiem telewizyjnym. W rolę Charlesa wcielił się Mark Harmon, doskonale znany polskim widzom za sprawą takich seriali jak Szpital Dobrej Nadziei czy Agenci NCIS. Jako Laurę zobaczymy Mary McDonnell – aktorkę rozpoznawalną zarówno z dużego, jak i małego ekranu, którą w ostatnich latach mogliśmy oglądać m.in. w serialach Podkomisarz Brenda Johnson, Mroczne zagadki Los Angeles czy Fargo. Partnerują im Catherine Hicks, Philip Casnoff oraz Bill Cobbs.

Bogaty OD
Dostępne tylko dla Abonentów pakietu Bogatego.
KUP
Zamknij okno

Logowanie