W imię sprawiedliwości
Bogaty OD
Dostępne tylko dla Abonentów pakietu Bogatego.
KUP
W imię sprawiedliwości

2000 | USA | 89 min. | rating wiekowy
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Scott Bakula jako skazany na śmierć zabójca, który zwraca się do rodziców ofiary z zaskakującą prośbą. John Burke czeka na wyrok za zabicie nastoletniej Jenny Murphy. Jej rodzice, Connie i Jack, od lat walczą o najwyższy wymiar kary. Nie potrafią pogodzić się ze stratą córki, ani nie chcą wybaczyć sprawcy. Burke zaczyna rozumieć, że jego los jest przesądzony. Jednak w tej sytuacji martwi się wyłącznie o los swojej jedenastoletniej córki Lisy, którą wychowuje ciężko chora babcia. Ku zaskoczeniu Murphych Burke zwraca się do nich z prośbą, by zaopiekowali się jego dzieckiem... Poruszający dramat telewizyjny wyprodukowany przez CBS Productions. Podstawą dla scenariusza była dwuaktowa sztuka Tima Bolanda, którą na potrzeby małego ekranu zaadaptował sam autor we współpracy z Richardem Lederem. Reżyserię powierzono Peterowi Levinowi. W imię sprawiedliwości to film kameralny, skupiony na relacji między rodzicami ofiary i zabójcą oraz jego rodziną. To również przejmująca, choć nieoczywista opowieść o przebaczeniu. W Connie i Jacka wcielili się Amy Madigan (Pollock, Gdzie jesteś, Amando?, Chirurdzy, Dom grozy: Miasto Aniołów) i Richard Thomas (To, Na Zachodzie bez zmian, Cudowni chłopcy, Zawód: Amerykanin). Jako Johna Burke'a zobaczymy zdobywcę Złotego Globu Scotta Bakulę (Zagubiony w czasie, American Beauty, Wielki Liberace).

Bogaty OD
Dostępne tylko dla Abonentów pakietu Bogatego.
KUP
Zamknij okno

Logowanie