Samobójczo zakochani
Bogaty OD
Dostępne tylko dla Abonentów pakietu Bogatego.
KUP
Samobójczo zakochani

2005 | USA | 86 min. | rating wiekowy
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Kiedy para pacjentów szpitala psychiatrycznego zakochuje się w sobie, ich uczucia nikt nie powstrzyma. Max pragnie śmierci odkąd skończył sześć lat. Wiele razy próbował odebrać sobie życie, lecz za każdym razem ponosił porażkę. Gdy w dniu 21. urodzin Max ponownie usiłuje się powiesić, rodzice podejmują decyzję o oddaniu chłopaka pod opiekę specjalistów w zakładzie zamkniętym. I tu spotyka Maxa niespodzianka — Grace, w której zakochuje się na zabój. I która pragnie śmierci jeszcze bardziej niż on… Niezależny komediodramat autorstwa Michaela Parnessa i jedyny pełnometrażowy film w jego dorobku. Samobójczo zakochani to opowieść o miłości i dwójce zakochanych nieradzących sobie w normalnym świecie. Chociaż Maxa i Grace łączy pragnienie śmierci, to wkrótce okazuje się, że wspólny cel nie jest tak oczywisty dla obojga. Parness stworzył świetne, pełne i zabawne postacie, a klimat buduje tu wisielczy (chwilami dosłownie) humor. Zarówno Max, jak i Grace zyskują dzięki niezwykłym kreacjom Davida Krumholtza (Wzór, Żona idealna) i Natashy Lyonne (Russian Doll, Ad Astra), którym partnerują im m.in. Lorraine Bracco, David Paymer, Rosanna Arquette i Karen Black. Bardzo udane połączenie czarnej komedii i ciepłego kina obyczajowego. Nagrody na California Independent Film Festival, Magnolia Independent Film Festival, Newport Beach Festival, Rhode Island IFF oraz Trenton Film Festival.

Bogaty OD
Dostępne tylko dla Abonentów pakietu Bogatego.
KUP
Zamknij okno

Logowanie