Najlepszy strzał
Bogaty OD
Dostępne tylko dla Abonentów pakietu Bogatego.
KUP
Najlepszy strzał

2007 | USA | 96 min. | rating wiekowy
Ten materiał może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat) a w szczególności treści drastyczne, wulgarne czy pokazujące przemoc.

Oglądanie tego materiału dopuszczalne jest jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i czynią to na własną odpowiedzialność.
Skupiona na karierze sportowej nastoletnia piłkarka mierzy się… z nastoletnią stroną swojej natury. Sara ma 15 lat i jest świetną futbolistką. Jej życie wypełniają treningi piłki nożnej i marzenia o byciu najmłodszą zawodniczką przyjętą do kadry narodowej. W osiągnięciu sportowych sukcesów wspiera ją ojciec – trener piłkarski i największy fan. Jednak gdy pojawia się pierwsza porażka, Sara – za namową przyjaciółki Tutti – postanawia bardziej otworzyć się na życie szkoły. Wkrótce poukładane życie sportsmenki zamienia się w chaos… Sympatyczna komedia o nastolatkach – romantyczna, dowcipna i dla całej rodziny. Autorem scenariusza i reżyserem jest Norm Hunter, debiutant w obu tych rolach. Najlepszy strzał to opowieść o niełatwym czasie dojrzewania. Bohaterka – ambitna i wciąż wspierana przez ojca zawodniczka – szuka balansu między oczekiwaniami sportowymi a zwyczajnym życiem nastolatki. Pełnokrwiste postacie i świetne dialogi to zdecydowanie atuty filmu Huntera. Jako Sara wystąpiła Leah Pipes. Natomiast w roli jej ojca zobaczymy Scotta Patersona, doskonale polskim widzom znanego z serialu Kochane kłopoty. Nagrody na Chicago International Children’s Film Festival oraz MFF Rhode Island.

Bogaty OD
Dostępne tylko dla Abonentów pakietu Bogatego.
KUP
Zamknij okno

Logowanie