• Ataki rekinów

  2008 / 44 min. W tym mrożącym krew w żyłach dokumencie przyjrzymy się bliżej oraz przeanalizujemy prawdziwe ataki rekinów na ludzi. Okazuje się, że większości z tych tragedii można było uniknąć.
  Ataki rekinów Ataki rekinów
 • Bear Grylls kontra rekiny

  2018 / 43 min. Bear Grylls przetrwa w najtrudniejszych warunkach. Czy poradzi sobie stając twarzą w twarz z rekinami? Jak zakończy się spotkanie morskich drapieżników ze słynnym survivalowcem?
  Bear Grylls kontra rekiny Bear Grylls kontra rekiny
 • Czarny grudzień

  2011 / 42 min. RPA, grudzień 1957. Pełnia sezonu turystycznego. W popularnym kurorcie nadmorskim dochodzi do 14 ataków rekinów na ludzi. Czy stoi za nimi tylko jeden żarłacz biały?
  Czarny grudzień Czarny grudzień
 • Inwazja niedźwiedzi polarnych

  2015 / 44 min. Oto Churchill w Kanadzie — światowa stolica niedźwiedzi polarnych. Każdej jesieni odwiedzają ją tysiące wygłodniałych zwierząt i setki turystów.
  Inwazja niedźwiedzi polarnych Inwazja niedźwiedzi polarnych
 • Kanibal w dżungli

  2014 / 88 min. Historia opowiadająca o Dr. Timothym Darrow — amerykańskim naukowcu skazanym za zabójstwo i zjedzenie dwóch kolegów w dżungli na indonezyjskiej wyspie Flores w 1977 roku.
  Kanibal w dżungli Kanibal w dżungli
 • Krokodyle: wstęp wzbroniony

  2016 / 44 min. Liczba krokodyli w Australii rośnie, zwierzęta robią się coraz większe i bardziej niebezpieczne. Program opowiada o groźnych krokodylach i próbach przenoszenia ich w inne miejsca.
  Krokodyle: wstęp wzbroniony Krokodyle: wstęp wzbroniony
 • Mona: Potworna wyspa

  2015 / 43 min. Aby zyskać status legendy polowań z łukiem, czterech myśliwych musi wytropić i upolować dzika na śmiertelnie niebezpiecznej wyspie Mona na Oceanie Atlantyckim.
  Mona: Potworna wyspa Mona: Potworna wyspa
 • Na tropie podwodnej bestii

  2014 / 44 min. W wodach archipelagu Florida Keys eksperci szukają dowodów potwierdzających istnienie wielkiego rekina młota, który ma 7 metrów długości i zyskał sobie przydomek Stary Hitler.
  Na tropie podwodnej bestii Na tropie podwodnej bestii
 • Przeżyć atak bestii

  2015 / 43 min. Od spotkań z niedźwiedzami grizzly po górskie lwy. Czterech bohaterów opowie o swoich dramatycznych przeżyciach oraz o tym, jak przetrwali atak tych groźnych zwierząt.
  Przeżyć atak bestii Przeżyć atak bestii
 • Rekin voodoo

  2013 / 44 min. Grupa cajuńskich rybaków wyrusza na misję, której celem jest poznanie prawdy, kryjącej się za legendą o demonicznym rekinie o 6 długości metrów.
  Rekin voodoo Rekin voodoo
 • Rekiny w sieci

  2018 / 44 min. Jak zrozumieć najbardziej mrożące krew w żyłach wydarzenia z udziałem rekinów, które miały miejsce w ostatnim roku? Pomogą w tym najnowsze odkrycia naukowe omówione w programie.
  Rekiny w sieci Rekiny w sieci
 • Szerszenie zabójcy

  2015 / 44 min. Olbrzymie azjatyckie szerszenie są sto razy większe niż pszczoły, a ich użądlenie powoduje martwicę i śmierć. Czy odważnej grupie myśliwych uda się powstrzymać rój?
  Szerszenie zabójcy Szerszenie zabójcy
 • Tygrys Tasmański: żywa legenda

  2016 / 44 min. Uważa się, że wilkowór tasmański wyginął 80 lat temu — a jednak wielu twierdzi, że go widziało. Trójka ekspertów przeszukuje pustkowia Tasmanii w nadziei na jego znalezienie.
  Tygrys Tasmański: żywa legenda Tygrys Tasmański: żywa legenda
 • Tygrysi klan

  2014 / 43 min. Tygrysy to zazwyczaj samotni myśliwi. Jednak w lasach środkowych Indii stało się coś niezwykłego. Kilka samic nauczyło się polować w grupie.
  Tygrysi klan Tygrysi klan
 • W poszukiwaniu rekina giganta

  2015 / 44 min. W 2011 roku żarłacz biały, zwany Kolosem, wynurzył się raz i nikt go już potem nie widział. Teraz zespół ekspertów próbuje wyciągnąć tego olbrzyma z morskich głębin.
  W poszukiwaniu rekina giganta W poszukiwaniu rekina giganta
 • Zapasy z rekinem

  2018 / 43 min. Zawodowa zapaśniczka Ronda Rousey podejmuje się najniebezpieczniejszego w swojej karierze wyzwania. Zanurkuje bez klatki by stawić czoła wielkiemu ostronosowi atlantyckiemu.
  Zapasy z rekinem Zapasy z rekinem
 • Żarłacz zabójca

  2013 / 44 min. W okolicy jednej z kalifornijskich plaż dokładnie co dwa lata pojawia się krwiożerczy żarłacz biały, który poluje na ludzi. Z jakiego powodu rekin regularnie powraca?
  Żarłacz zabójca Żarłacz zabójca
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie