• Czas terroru: Nowy wróg, cz. 1

  2017 USA / 60 min. Program poświęcony historii ugrupowań terrorystycznych takich jak Al-Kaida, ich pochodzeniu, ideologii, taktyce i ostatecznej klęsce, która doprowadziła do powstania ISIS.
  Czas terroru: Nowy wróg, cz. 1 Czas terroru: Nowy wróg, cz. 1
 • Czas terroru: Wojna bez końca, cz. 2

  2017 USA / 60 min. Program poświęcony historii ugrupowań terrorystycznych takich jak Al-Kaida, ich pochodzeniu, ideologii, taktyce i ostatecznej klęsce, która doprowadziła do powstania ISIS.
  Czas terroru: Wojna bez końca, cz. 2 Czas terroru: Wojna bez końca, cz. 2
 • Drwale: Znowu w lesie

  2019 USA / 60 min. Drwale powracają w niezwykle trudnych okolicznościach. W tym sezonie pojawi się nowy członek ekipy – Frank Harkness, a Buckin' Billy Ray uda się na wyspę Vancouver, gdzie będzie ryzykować własne życie, by pomóc innym.
  Drwale: Znowu w lesie Drwale: Znowu w lesie
 • Gwiazdy lombardu: Alarm!

  2019 USA / 60 min. Rick odkrywa zawartość Funko Pop! Mystery Box, a Corey i Chumlee proszą Ricka Dale'a o pomoc w ocaleniu jednego z pierwszych alarmów przeciwpożarowych. Czy nowy skarb Ricka okaże się atrakcją, czy raczej sam wznieci pożar?
  Gwiazdy lombardu: Alarm! Gwiazdy lombardu: Alarm!
 • Gwiazdy lombardu: Morskie podróże

  2019 USA / 60 min. Rick podąża tropem XVIII-wiecznej mapy należącej do legendarnego kapitana Cooka. Czy trafi na okazały łup, czy osiądzie na mieliźnie?
  Gwiazdy lombardu: Morskie podróże Gwiazdy lombardu: Morskie podróże
 • Hangar nr 1: akta UFO: Gabinet cieni

  2014 USA / 60 min. Odcinek poświęcony genezie tajnego rządu i aktom, które opisują jego działania.
  Hangar nr 1: akta UFO: Gabinet cieni Hangar nr 1: akta UFO: Gabinet cieni
 • Hangar nr 1: akta UFO: Kosmiczna broń

  2014 USA / 60 min. Czy osobiste spotkania prezydenta Ronalda Reagana z UFO przyczyniły się do realizacji kontrowersyjnego programu budowy ściśle tajnej broni kosmicznej, która miałaby chronić nas przed atakiem z kosmosu?
  Hangar nr 1: akta UFO: Kosmiczna broń Hangar nr 1: akta UFO: Kosmiczna broń
 • Hangar nr 1: akta UFO: Miejsca wzmożonej aktywności

  2014 POL / 60 min. Co łączy pewne miejsca, w których odnotowuje się wzmożoną aktywność UFO? W tym odcinku wyjaśniamy to i pokazujemy, gdzie dokładnie znajdują się owe szczególne rejony.
  Hangar nr 1: akta UFO: Miejsca wzmożonej aktywności Hangar nr 1: akta UFO: Miejsca wzmożonej aktywności
 • Hangar nr 1: akta UFO: Podziemne bazy

  2014 USA / 60 min. Czy amerykański rząd ukrywa pozaziemskie pojazdy w podziemnych bazach i czy na Ziemi żyją już kosmici? Spoglądamy w niebo w poszukiwaniu dowodów na istnienie UFO, ale może powinniśmy też spojrzeć pod stopy?
  Hangar nr 1: akta UFO: Podziemne bazy Hangar nr 1: akta UFO: Podziemne bazy
 • Hangar nr 1: akta UFO: Prezydenckie spotkania

  2014 USA / 60 min. Wszyscy powojenni prezydenci USA, od Trumana do Obamy, mieli rozmaite doświadczenia z UFO i istotami pozaziemskimi. Eisenhower, Nixon, Carter i Reagan podobno zaliczyli wręcz osobiste spotkanie z nimi.
  Hangar nr 1: akta UFO: Prezydenckie spotkania Hangar nr 1: akta UFO: Prezydenckie spotkania
 • Hangar nr 1: akta UFO: Technika obcych

  2014 USA / 60 min. Odcinek poświęcony gwałtownemu rozwojowi techniki związanemu jakoby z materiałami wydobytymi z UFO, które rozbiły się w latach 40.
  Hangar nr 1: akta UFO: Technika obcych Hangar nr 1: akta UFO: Technika obcych
 • Hangar nr 1: akta UFO: Wrogie niebo

  2014 USA / 60 min. Autorzy programu opowiadają o licznych spotkaniach z UFO i sugerują, by lecąc następnym razem samolotem, nie zasłaniać okna. Nigdy nie wiadomo, co można zobaczyć na niebie.
  Hangar nr 1: akta UFO: Wrogie niebo Hangar nr 1: akta UFO: Wrogie niebo
 • Starożytni kosmici: Czarne dziury na Ziemi

  2017 USA / 60 min. Czy czarne dziury mogą istnieć nie tylko w kosmosie, ale również na Ziemi? A jeśli tak, to czy mogły spowodować liczne zniknięcia i niewyjaśnione zjawiska?
  Starożytni kosmici: Czarne dziury na Ziemi Starożytni kosmici: Czarne dziury na Ziemi
 • Starożytni kosmici: Odtajnione porozumienie

  2018 USA / 60 min. Tajne porozumienie ukrywające rzeczywisty cel wspólnej misji kosmicznej. Czy Stany Zjednoczone i Związek Radziecki od początku wyścigu kosmicznego działały ramię w ramię, szykując się do spotkania z istotami pozaziemskimi?
  Starożytni kosmici: Odtajnione porozumienie Starożytni kosmici: Odtajnione porozumienie
 • Starożytni kosmici: Powrót na Marsa

  2018 USA / 60 min. Ludzkość myśli o kolonizowaniu kosmosu, ale czy w ten sposób spełniamy swoje futurystyczne marzenia, czy wracamy do pozaziemskiej przeszłości? I co lub kogo spotkamy, kiedy jako obcy, pojawimy się na innych planetach?
  Starożytni kosmici: Powrót na Marsa Starożytni kosmici: Powrót na Marsa
 • Starożytni kosmici: Przybysze z nieba

  2018 USA / 60 min. Starożytne cywilizacje wierzyły, że meteoryty to święte kamienie przepełnione mocą bogów. Teoretycy paleoastronautyki zastanawiają się, czy te kosmiczne kamienie mogą być elementami jakiejś pozaziemskiej technologii.
  Starożytni kosmici: Przybysze z nieba Starożytni kosmici: Przybysze z nieba
 • Starożytni kosmici: Stacja naziemna Egipt

  2018 USA / 60 min. Zwolennik paleoastronautyki Giorgio A. Tsoukalos uważa, że w odległej przeszłości istoty pozaziemskie odwiedziły tereny dzisiejszego Egiptu. By dowieść tej tezy, Giorgio bada ostatnie odkrycia naukowe dokonane w najstarszych rejonach ś…
  Starożytni kosmici: Stacja naziemna Egipt Starożytni kosmici: Stacja naziemna Egipt
 • Starożytni kosmici: Strażnicy

  2018 USA / 60 min. Na Wyspie Wielkanocnej stoją olbrzymie kamienne posągi. Ale czego strzegą i przed kim? Badacz paleoastronautyki, Giogio A. Tsoukalos, i David H. Childress odwiedzają Polinezję, by przyjrzeć się dziwnym figurom i odwiedzić intrygujące m…
  Starożytni kosmici: Strażnicy Starożytni kosmici: Strażnicy
 • Starożytni kosmici: Strefa 52

  2017 USA / 60 min. Czy osławiona Strefa 51 jest w rzeczywistości przykrywką dla znacznie poważniejszych ściśle tajnych badań nad istotami pozaziemskimi, prowadzonych w wielu różnych miejscach?
  Starożytni kosmici: Strefa 52 Starożytni kosmici: Strefa 52
 • Starożytni kosmici: Szyfry na pustyni

  2017 USA / 60 min. Czy olbrzymie prastare rysunki wykonane na pustyni mogą być fragmentem szyfru kosmitów, którzy dawno temu odwiedzili Ziemię?
  Starożytni kosmici: Szyfry na pustyni Starożytni kosmici: Szyfry na pustyni
 • Starożytni kosmici: Tajemnica UFO

  2017 USA / 60 min. W 2017 roku ujawniono, że rząd USA wydał miliony na badanie doniesień o UFO. Czy obecność kosmitów na Ziemi to część wielkiego spisku?
  Starożytni kosmici: Tajemnica UFO Starożytni kosmici: Tajemnica UFO
 • Starożytni kosmici: Uprowadzeni

  2018 USA / 60 min. Miliony ludzi na świecie utrzymują, że doświadczyli porwania przez istoty pozaziemskie. Czy ich niezwykłe relacje są efektem jakiejś zbiorowej halucynacji, czy może mają oparcie w faktach?
  Starożytni kosmici: Uprowadzeni Starożytni kosmici: Uprowadzeni
 • Starożytni kosmici: Zakazane kody da Vinci

  2018 USA / 60 min. Czy ruiny na Sardynii mogą dowodzić wizyt obcych na Ziemi? Marty Lagina i Giorgio A. Tsoukalos badają dziwne posągi, tajemnicze piramidy i ogromne konstrukcje, które pozostawiła po sobie jedna z najbardziej zagadkowych kultur starożytn…
  Starożytni kosmici: Zakazane kody da Vinci Starożytni kosmici: Zakazane kody da Vinci
 • Starożytni kosmici: Zakazane kody da Vinci

  2017 USA / 60 min. Badacze twierdzą, że w pracach Leonarda da Vinci oraz innych artystów zostały ukryte wiadomości świadczące o obecności kosmitów.
  Starożytni kosmici: Zakazane kody da Vinci Starożytni kosmici: Zakazane kody da Vinci
 • Tajne akta UFO

  2017 USA / 60 min. Wielu uważa, że w minionych dziesięcioleciach UFO pojawiały się na naszym niebie i dochodziło do spotkań ludzi z istotami pozaziemskimi, jednak nie wszystkie te przypadki były upubliczniane. Zdaniem niektórych historie te są celowo uta…
  Tajne akta UFO Tajne akta UFO
 • Tajne bazy Hitlera: Bergkristal: Zagrożenie atomowe

  2019 USA / 60 min. Za upadkiem III Rzeszy kryje się wiele tajemnic i zagadkowych miejsc rozrzuconych po całym świecie. Poznawanie kolejnych związanych z nimi faktów prowokuje refleksję na temat tego, jak inaczej mogły się potoczyć losy II wojny światowej…
  Tajne bazy Hitlera: Bergkristal: Zagrożenie atomowe Tajne bazy Hitlera: Bergkristal: Zagrożenie atomowe
 • Tajne bazy Hitlera: Dag Bromberg: Miasto w lesie

  2019 USA / 60 min. Za upadkiem III Rzeszy kryje się wiele tajemnic i zagadkowych miejsc rozrzuconych po całym świecie. Poznawanie kolejnych związanych z nimi faktów prowokuje refleksję na temat tego, jak inaczej mogły się potoczyć losy II wojny światowej…
  Tajne bazy Hitlera: Dag Bromberg: Miasto w lesie Tajne bazy Hitlera: Dag Bromberg: Miasto w lesie
 • UFO: wojskowe biuro śledcze: Co wiadomo o UFO?

  2019 USA / 60 min. Gwieździe rocka, Tomowi DeLonge, udaje się przekonać osoby z byłych kręgów rządowych, by opowiedziały, co tak naprawdę władze Stanów Zjednoczonych wiedzą o UFO.
  UFO: wojskowe biuro śledcze: Co wiadomo o UFO? UFO: wojskowe biuro śledcze: Co wiadomo o UFO?
 • UFO: wojskowe biuro śledcze: Deszcz UFO

  2019 USA / 60 min. Były operator radaru służący w marynarce Stanów Zjednoczonych ujawnia prawdę o dniu, w którym zaroiło się od UFO. Personel marynarki ujawnia nowe informacje i wyjaśnia, dlaczego UFO widziane są nad oceanami.
  UFO: wojskowe biuro śledcze: Deszcz UFO UFO: wojskowe biuro śledcze: Deszcz UFO
 • UFO: wojskowe biuro śledcze: Flota

  2019 USA / 60 min. Informacje pochodzące od osób w przeszłości pracujących dla rządu przynoszą kolejne dowody w sprawie UFO. Nowa, szokująca relacja sprawia, że oczy wszystkich kierują się na inny zakątek Stanów, gdzie kolejna para wojskowych ryzykuje sw…
  UFO: wojskowe biuro śledcze: Flota UFO: wojskowe biuro śledcze: Flota
 • UFO: wojskowe biuro śledcze: Schemat

  2019 USA / 60 min. Lista osób służących w armii Stanów Zjednoczonych, które widziały UFO, ciągle rośnie. Tym razem operator radaru dzieli się wyjątkową informacją: współrzędnymi miejsc, w których UFO pojawiały się i znikały.
  UFO: wojskowe biuro śledcze: Schemat UFO: wojskowe biuro śledcze: Schemat
 • UFO: łowcy prawdy

  2017 USA / 60 min. 70 lat po rzekomej katastrofie UFO w Roswell nadal krąży wiele teorii dotyczących tego wydarzenia i zatuszowania go przez rząd. W programie przyglądamy się różnym doniesieniom o UFO, które zostały ukryte przed opinią publiczną.…
  UFO: łowcy prawdy UFO: łowcy prawdy
 • Wojny szpiegów: Człowiek, który ocalił świat

  2019 USA / 60 min. Nowy emocjonujący program, w którym Damian Lewis, aktor znany z seriali Homeland i Billions, przedstawi najbardziej ekscytujące tajne misje szpiegowskie ostatnich lat. Obrazu dopełnią odtajnione dokumenty i relacje uczestników zdarzeń.…
  Wojny szpiegów: Człowiek, który ocalił świat Wojny szpiegów: Człowiek, który ocalił świat
 • Wojny szpiegów: Deszcz bomb

  2019 USA / 60 min. Nowy emocjonujący program, w którym Damian Lewis, aktor znany z seriali Homeland i Billions, przedstawi najbardziej ekscytujące tajne misje szpiegowskie ostatnich lat. Obrazu dopełnią odtajnione dokumenty i relacje uczestników zdarzeń.…
  Wojny szpiegów: Deszcz bomb Wojny szpiegów: Deszcz bomb
 • Wykute w ogniu: żołnierze w akcji: Marynarka wojenna

  2019 USA / 60 min. Najzręczniejsi twórcy białej broni w USA dają popis swoich umiejętności wykuwając czy to bojowe topory Wikingów, czy samurajskie miecze. W każdym odcinku czterech płatnerzy stara się dowieść, że potrafią wykonać konkretną broń lepiej o…
  Wykute w ogniu: żołnierze w akcji: Marynarka wojenna Wykute w ogniu: żołnierze w akcji: Marynarka wojenna
 • Wykute w ogniu: żołnierze w akcji: Piechota morska

  2019 USA / 60 min. Czterech żołnierzy piechoty morskiej ma wykuć jeden z najbardziej wszechstronnych i znanych noży bojowych w historii: KA-BAR. Zawodnicy muszą się wykazać inwencją i wytrwałością, by dzięki technice San Mai stworzyć swoje dzieło z ogrom…
  Wykute w ogniu: żołnierze w akcji: Piechota morska Wykute w ogniu: żołnierze w akcji: Piechota morska
 • Wykute w ogniu: żołnierze w akcji: Piechota morska

  2019 USA / 60 min. Czterech żołnierzy piechoty morskiej ma wykuć jeden z najbardziej wszechstronnych i znanych noży bojowych w historii: KA-BAR. Zawodnicy muszą się wykazać inwencją i wytrwałością, by dzięki technice San Mai stworzyć swoje dzieło z ogrom…
  Wykute w ogniu: żołnierze w akcji: Piechota morska Wykute w ogniu: żołnierze w akcji: Piechota morska
 • Wykute w ogniu: żołnierze w akcji: Siły powietrzne

  2019 USA / 60 min. Czterech pilotów amerykańskich sił powietrznych ma wykuć nóż bolo. Wykorzystując technikę San Mai, muszą połączyć stal wysokowęglową i części helikoptera. Czyje dzieło zapewni twórcy szansę na zdobycie nagrody w wysokości 50 000 dolaró…
  Wykute w ogniu: żołnierze w akcji: Siły powietrzne Wykute w ogniu: żołnierze w akcji: Siły powietrzne
 • Wykute w ogniu: żołnierze w akcji: Siły powietrzne

  2019 USA / 60 min. Czterech pilotów amerykańskich sił powietrznych ma wykuć nóż bolo. Wykorzystując technikę San Mai, muszą połączyć stal wysokowęglową i części helikoptera. Czyje dzieło zapewni twórcy szansę na zdobycie nagrody w wysokości 50 000 dolaró…
  Wykute w ogniu: żołnierze w akcji: Siły powietrzne Wykute w ogniu: żołnierze w akcji: Siły powietrzne
 • Wykute w ogniu: żołnierze w akcji: Wielki finał

  2019 USA / 60 min. Najzręczniejsi twórcy białej broni w USA dają popis swoich umiejętności wykuwając czy to bojowe topory Wikingów, czy samurajskie miecze. W każdym odcinku czterech płatnerzy stara się dowieść, że potrafią wykonać konkretną broń lepiej o…
  Wykute w ogniu: żołnierze w akcji: Wielki finał Wykute w ogniu: żołnierze w akcji: Wielki finał
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie