• Amerykańscy zbieracze: Pan doktor czeka

  2018 USA / 60 min. Mike i Frank dostają burę za spóźnienie na spotkanie z Dr. Fredem. Kiedy wreszcie udaje się im uporać z jego gburowatym asystentem, trafiają do cudacznego świata, pełnego wspaniałych skarbów.
  Amerykańscy zbieracze: Pan doktor czeka Amerykańscy zbieracze: Pan doktor czeka
 • Cuda współczesnej inżynierii: Przełomowe wynalazki

  2017 USA / 60 min. Rewolucyjne wynalazki sprawiają, że znane nam technologie wydają się równie przestarzałe co wóz konny. W tym odcinku pokażemy Lightning LS-218 - najszybszy seryjny motocykl na świecie i Hyperloop - pociąg mknący z prędkością większą ni…
  Cuda współczesnej inżynierii: Przełomowe wynalazki Cuda współczesnej inżynierii: Przełomowe wynalazki
 • Starożytni kosmici: Czarne dziury na Ziemi

  2017 USA / 60 min. Czy czarne dziury mogą istnieć nie tylko w kosmosie, ale również na Ziemi? A jeśli tak, to czy mogły spowodować liczne zniknięcia i niewyjaśnione zjawiska?
  Starożytni kosmici: Czarne dziury na Ziemi Starożytni kosmici: Czarne dziury na Ziemi
 • Starożytni kosmici: Odtajnione porozumienie

  2018 USA / 60 min. Tajne porozumienie ukrywające rzeczywisty cel wspólnej misji kosmicznej. Czy Stany Zjednoczone i Związek Radziecki od początku wyścigu kosmicznego działały ramię w ramię, szykując się do spotkania z istotami pozaziemskimi?
  Starożytni kosmici: Odtajnione porozumienie Starożytni kosmici: Odtajnione porozumienie
 • Starożytni kosmici: Powrót na Marsa

  2018 USA / 60 min. Ludzkość myśli o kolonizowaniu kosmosu, ale czy w ten sposób spełniamy swoje futurystyczne marzenia, czy wracamy do pozaziemskiej przeszłości? I co lub kogo spotkamy, kiedy jako obcy, pojawimy się na innych planetach?
  Starożytni kosmici: Powrót na Marsa Starożytni kosmici: Powrót na Marsa
 • Starożytni kosmici: Przybysze z nieba

  2018 USA / 60 min. Starożytne cywilizacje wierzyły, że meteoryty to święte kamienie przepełnione mocą bogów. Teoretycy paleoastronautyki zastanawiają się, czy te kosmiczne kamienie mogą być elementami jakiejś pozaziemskiej technologii.
  Starożytni kosmici: Przybysze z nieba Starożytni kosmici: Przybysze z nieba
 • Starożytni kosmici: Stacja naziemna Egipt

  2018 USA / 60 min. Zwolennik paleoastronautyki Giorgio A. Tsoukalos uważa, że w odległej przeszłości istoty pozaziemskie odwiedziły tereny dzisiejszego Egiptu. By dowieść tej tezy, Giorgio bada ostatnie odkrycia naukowe dokonane w najstarszych rejonach ś…
  Starożytni kosmici: Stacja naziemna Egipt Starożytni kosmici: Stacja naziemna Egipt
 • Starożytni kosmici: Strażnicy

  2018 USA / 60 min. Na Wyspie Wielkanocnej stoją olbrzymie kamienne posągi. Ale czego strzegą i przed kim? Badacz paleoastronautyki, Giogio A. Tsoukalos, i David H. Childress odwiedzają Polinezję, by przyjrzeć się dziwnym figurom i odwiedzić intrygujące m…
  Starożytni kosmici: Strażnicy Starożytni kosmici: Strażnicy
 • Starożytni kosmici: Strefa 52

  2017 USA / 60 min. Czy osławiona Strefa 51 jest w rzeczywistości przykrywką dla znacznie poważniejszych ściśle tajnych badań nad istotami pozaziemskimi, prowadzonych w wielu różnych miejscach?
  Starożytni kosmici: Strefa 52 Starożytni kosmici: Strefa 52
 • Starożytni kosmici: Szyfry na pustyni

  2017 USA / 60 min. Czy olbrzymie prastare rysunki wykonane na pustyni mogą być fragmentem szyfru kosmitów, którzy dawno temu odwiedzili Ziemię?
  Starożytni kosmici: Szyfry na pustyni Starożytni kosmici: Szyfry na pustyni
 • Starożytni kosmici: Tajemnica UFO

  2017 USA / 60 min. W 2017 roku ujawniono, że rząd USA wydał miliony na badanie doniesień o UFO. Czy obecność kosmitów na Ziemi to część wielkiego spisku?
  Starożytni kosmici: Tajemnica UFO Starożytni kosmici: Tajemnica UFO
 • Starożytni kosmici: Uprowadzeni

  2018 USA / 60 min. Miliony ludzi na świecie utrzymują, że doświadczyli porwania przez istoty pozaziemskie. Czy ich niezwykłe relacje są efektem jakiejś zbiorowej halucynacji, czy może mają oparcie w faktach?
  Starożytni kosmici: Uprowadzeni Starożytni kosmici: Uprowadzeni
 • Starożytni kosmici: Zakazane kody da Vinci

  2017 USA / 60 min. Badacze twierdzą, że w pracach Leonarda da Vinci oraz innych artystów zostały ukryte wiadomości świadczące o obecności kosmitów.
  Starożytni kosmici: Zakazane kody da Vinci Starożytni kosmici: Zakazane kody da Vinci
 • Starożytni kosmici: Zakazane kody da Vinci

  2018 USA / 60 min. Czy ruiny na Sardynii mogą dowodzić wizyt obcych na Ziemi? Marty Lagina i Giorgio A. Tsoukalos badają dziwne posągi, tajemnicze piramidy i ogromne konstrukcje, które pozostawiła po sobie jedna z najbardziej zagadkowych kultur starożytn…
  Starożytni kosmici: Zakazane kody da Vinci Starożytni kosmici: Zakazane kody da Vinci
 • The Butcher: pojedynek rzeźników: Najeźdźcy

  2019 USA / 60 min. Czterech profesjonalnych rzeźników stanie twarzą w twarz z groźną bestią z Południa – gigantycznym pytonem. Który z nich popisze się doskonałym rzemiosłem i wygra konkurs, zdobywając nagrodę w wysokości 10 000 dolarów?
  The Butcher: pojedynek rzeźników: Najeźdźcy The Butcher: pojedynek rzeźników: Najeźdźcy
 • Wykute w ogniu: Messer

  2018 USA / 60 min. Czterech zawodników musi wykonać ostrza damasceńskie metodą wytapiania stali w pojemniku. Użyją trzech rodzajów stali i trzech pojemników. Zadaniem pary finalistów będzie odtworzenie dwóch broni - messera i noża myśliwskiego.…
  Wykute w ogniu: Messer Wykute w ogniu: Messer
wróć na górę
Zamknij okno

Logowanie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Zapomniałem hasła.